Na tři akordy

Facebookové události projektu: 2013, 2014, 2015, 2016
Kontaktní osoba projektu: Martin Nosek, m.nosek@email.cz

Historie:
Koncert představující lokální undergroundové kapely vznikl v roce 2013 v restauraci U Zlaté Medaile v Ústí nad Labem. Jeho název vymyslel Milan Pekky Bouška u třetího piva a ostatní členové spolku se ho chytili a realizaci akce prosadili.

Koncert je součástí většího projektu Festival Sudety, jehož cílem je vyprávět příběhy lidem a o lidech. Cílem tohoto koncertu je mapování a představování současné nemainstreamové, alternativní hudební scény v lokalitě severní Polabí, Ústecký kraj a přilehlé okolí.

Model koncertu:
Každá kapela nebo umělec má na pro svou prezentaci zhruba 40 minut včetně přípravy. Je na každém, jak si tento svůj čas rozvrhne. Koncert se odehrává paralelně na dvou scénách, v sále a v hospodě.

Místo konání:
Restaurace Pod Kaštany, Do Vrchu 29, 403 40  Ústí nad Labem

Účastníci:
Tom77, Lidoví léčitelé, Radost, Rose Means Rose, Tryskáči, Šnečí farma, Rohypnol, Zmagnetizovaný blána, Vylitá Šťáva, WC, Anton G, Bouchací šrouby, Blank Out, Louty, Strange Festih, Underwear, Do Řady, Čistírna pokaždé jinak, Jarwin Kalapwik, DC Radio, La Banda De Contenedor, F.S., Švindl, Blind Daters, Sorry Holka, Josh Elwer, Intimní život, Močový khameni, Remember The Heroes, KFC, Olaf Mžourek, Uraggan Andrew and Reggae Orthodox, Jan Ojař Bělohlávek.